Natourest – Loodus kutsub!

Karuvaatlus Alutagusel

 

Alutaguse karuonnidest on väga hea võimalus näha ja pildistada karusid, teisi metsloomi ning linde. Alutaguse on teada-tuntud karukants, umbes pooled Eesti 800 mesikäppadest elavad sealsetes metsades ja soodes. Meie onnid asuvad Alutaguse lääne osas, Sirtsi soo lähistel, Tallinnast ja Tartust pooleteise kuni kahe tunni autosõidu kaugusel. Varjeid on erinevate suurustega ja eesmärkidega. Kõik onnid on mugavad ja hubased, varustatud toolide, voodite ning käimlatega. LOE TÄPSEMALT!

 

 

 

Jõulupidu looduses

Ootame Teid koos kolleegide ja sõpradega jõuludeks loodusesse lõkke äärde jõulusööki nautima! Teeme jalutuskäigu jõuluaegses rabas või metsas. Küpsetame lõkke peal verivorste, sööme jõhvikakooki  ja joome jõuluglögi. LOE TÄPSEMALT!

 

 

 

 

 

Linnuvaatlus gruppidele

Eesti on kahtlemata üks maailma parimaid kohti linnuvaatluseks. Mis on selle aina rohkem harrastajaid  koguva hobi juures nii köitvat? Lisaks põnevusele, maailmapildi avardumisele, “nägema” õppimisele ja paljudele muudele positiivsetele omadustele peetakse suleliste jälgimist väga lõõgastavaks ning stressi maandavaks tegevuseks. LOE TÄPSEMALT!

EU Leader Virumaa Koostöökogu (VIKO) supported Natourest Inc for buying nature observation optics and trail cameras.